0

Jordi Alba , Javi Martinez i Adrian :D
To beda dobre transfery :D !!!

0

Ale pamietajmy ze dzieki Leo bylismy w pół finale LM
i skąd takie stwierdzenie winowajca
pomylił sie kazdemu sie zdaża
to tylko człowiek . Leo jestes naj na swiecie

0

2:1 ;/ VeB
damy rade

0

VeB Barca4ever
chociaz sezonowcy przejda do kibicowania Realowi
Barca wierzymy w was w LM i nowym sezonie

0

VeB
Barca no cóz trudno
Trzeba wygrac na CN

0

Lepiej nie ryzykowac :D Alexis i Valdes są potrzebni w GD na CN

0

o kur... ale szczescie

0

soldado wchodzi !

0

Valencia jeszcze niecały kwadrans :D !

0

Puyol to Motywator dla FCB znakomicie

0

Pedro tak jest !
Messi świetna asysta :D

0

Iniesta pamiętam
Klękałem przed telewizorem i sie modliłem a tu akcja i Iniesta gol i radosc
a na koncu sasiedzi przyszli :D
heh VeB

0

Jak zwykle na sędziego wszystko a to my dominowalismy cały mecz i niech juz nie robią tetrzyku jak Real
Trener Milanu sam powiedział ze Barca była lepsza :D

0

Mes Que un club :D !!!
VeB

0

liczmy że Real sie potknie z Bilbao i z Valencia :D

0

1:1 tak jest !!! VeB

0

no oby w koncówce strzelili podobnie jak malaga :D

0

zle kurde

0

Abidal zdrowia i szczęscia
Mou danke

0

Takiego gracza jak Messi nie bedzie przez wiele lat

0

Real to idioci
sa na 1 miejscu w lidze i mozliwe ze wygraja lige i podniecaja sie tak jak by wygrali wszystko co jest mozliwe i jak by byli 8 pępkiem świata a tak nie jest bo FCB jest lepsza

0

Moim zdaiem oby dwaj sa znakomitymi młodymi talentami La Masi
Tello jest w dobrej formie ale nie krytykujcie tak Cuenci bo jak zagrał 1 2 mecz to byliscie zaskoczeni wiec po co te porównania :p ??

0

2 karne

0

Uuuu 2:3

0

karny powinien byc

0

taa :D
Betis bravo :D
jeszcze 1 :D dla Betisu :D
ale remis tez dobry

0

Barca jest Wielka pokazuje klase z meczu na mecz :D
Messi bdb mecz :D
Uwielbiam Was ogladac FCB :D
Barca 4ever

0

Iniesta znakomicie sie spisał w tym meczu :D
Forma Iniesty wraca :D
ulga :D

0

Pep zostaje :D
mozliwe ze V-B pojdzie do Interu

0

PSG moze tylko pomazyc o naszym geniuszu :D !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?